yükleniyor
Şurada paylaş:
facebook paylaşım butonu
twitter paylaşım butonu
hat paylaşma butonu
wechat paylaşım düğmesi
linkedin paylaşım butonu
ilgi alanı paylaşma düğmesi
bu paylaşım düğmesini paylaş
YX42-200-1000 için Kolay Kullanım Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi
Kullanılabilirlik:
Miktar:
  • YX42-200-1000
  • BMS
ⅠProfil Çizimi
Ⅱ. Malzeme:
Malzeme Kalınlığı: 0,4-0,6 mm, test malzemesi için: 0,5 mm
Besleme Malzemesi Genişliği: 1219mm
Uygulanabilir malzeme: Akma dayanımı 245Mpa olan Boyalı Galvanizli Çelik (PPGI)
Ⅲ.Makine Bileşenleri
1)Manuel Açıcı: bir set 5 ton
2)Soğuk Haddehane:
Besleme malzemesi kılavuzu ile,
Malzemelerin kolayca değiştirilebilmesi için aşağıdaki manuel ön kesiciyle:
H350 tipi çelikten kaynaklı gövde şasesi,
yan panel kalınlığı: 18 mm, büyük sürgülü parça boyutuyla: uzun süre istikrarlı çalışma için 130*47 mm ( ucuz fabrikalar 110 veya 90*42 mm kullanır, uzun ömür için stabil çalışamaz)
45# çelikten imal edilmiş merdaneler, CNC torna tezgahlarında, Isıl işlemli, sert Krom Kaplamalı;
Şaft Çapı= ф75/95mm , hassas işlenmiş
Motor sürüşü, Dişli/Dişli şanzımanı, yaklaşık 18 adımda oluşturulur,
Zincir boyutu: 18 dişli bir inç
Ana Motor=5.5KW, Frekans hız kontrolü
Yaklaşık 3m-5m/dak oluşturma hızı (pres kalıbının süresini hesaplamaz)
3) Hidrolik Merdiven Basma ve Kesme cihazı:
Merdiven derinliği=13mm
Kesici çerçeve, yüksek kaliteli 20 mm çelik levhadan kaynakla yapılmıştır
Pompa motoru: 5.5KW; Kesme basıncı: 12Mpa
4)PLC Kontrol Sistemi
Miktarı ve kesme uzunluğunu otomatik olarak kontrol edin
Şunlarla birleştirilir: PLC, İnvertör, Dokunmatik Ekran, Kodlayıcı, vb.
Boy kesme toleransı≤±2 mm
Kontrol Gerilimi 24V