жүктеу
Бөлісу:
facebook бөлісу түймесі
twitter бөлісу түймесі
сызықты ортақ пайдалану түймесі
wechat бөлісу түймесі
linkedin бөлісу түймесі
pinterest бөлісу түймесі
бөлісу түймесін басыңыз
YX42-200-1000 үшін оңай жұмыс істейтін жылтыратылған плитка орамын қалыптастыру машинасы
Қол жетімділік:
Саны:
  • YX42-200-1000
  • BMS
ⅠПрофиль сызбасы
Ⅱ. Материал:
Материалдың қалыңдығы: 0,4-0,6 мм, сынау үшін: 0,5 мм
Азықтандыру материалының ені: 1219 мм
Қолданылатын материал: аққыштығы 245Мпа болатын алдын ала боялған мырышталған болат (PPGI)
Ⅲ.Машина құрамдас бөліктері
1) Қолмен ағытқыш: бір жиынтық 5 тонна
2) Суық илемдеу станы:
Азықтандыру материалының нұсқаулығымен,
Материалдарды оңай өзгерту үшін төмендегідей қолмен алдын ала кескішпен:
дәнекерлеу арқылы H350 типті болаттан жасалған корпус жақтауы,
бүйірлік тақтаның қалыңдығы: 18 мм, үлкен жылжымалы бөлік өлшемі: ұзақ уақыт тұрақты жұмыс істеу үшін 130 * 47 мм ( арзан зауыттар 110 немесе 90 * 42 мм пайдаланады, ұзақ уақыт бойы тұрақты жұмыс істей алмайды)
45# болаттан жасалған роликтер, CNC токарлық станоктар, термиялық өңдеу, қатты хроммен қапталған;
Қозғалтқышты жүргізу, беріліс қорабының беріліс қорабы, 18 қадам , қалыптастыру үшін шамамен
Негізгі қозғалтқыш = 5,5 кВт, жиілік жылдамдығын басқару
Қалыптау жылдамдығы шамамен 3м-5м/мин (пресс-қалыптың уақытын есептемейді)
3) Гидравликалық баспалдақ престеу және кесу құрылғысы:
Баспалдақ тереңдігі = 13 мм
Кескіш жақтау дәнекерлеу арқылы жоғары сапалы 20 мм болат пластинадан жасалған
4) PLC басқару жүйесі
Саны мен кесу ұзындығын автоматты түрде басқарыңыз
Біріктірілген: PLC, инвертор, сенсорлық экран, кодтаушы және т.б
Кесуге төзімділік≤±2 мм
Басқару кернеуі 24 В