yükleniyor
Şurada paylaş:
facebook paylaşım butonu
twitter paylaşım butonu
hat paylaşma butonu
wechat paylaşım düğmesi
linkedin paylaşım butonu
ilgi alanı paylaşma düğmesi
bu paylaşım düğmesini paylaş
Konteyner Ev Alt Kiriş Rulo Şekillendirme Makinesi YX100-159
Stok Durumu:
Adet:
  • YX100-159
  • BMS
Hızlı Ayrıntılar
Profil
3_YX100-159底梁板型图-模型.pdf3
HAYIR.               Ana Parametreler                  Rulo Şekillendirme Değirmeni Parametreleri
1. Malzeme Kalınlığı
2,0-4,0 mm
Şekillendirme İstasyonları
22 adım
2.
Besleme Genişliği
360 mm
Gövde Çerçevesi H450
3. Uygulama Malzemesi
Galvanizli Sac
Yan Duvar Kalınlığı
25mm
4.
Elektrik Standardı
380V50Hz/3Faz
Mil Çapı 45# Çelik, φ75mm
5.
Açıcı
Seçenekler için Manuel/Hidrolik
Ana Motor Gücü
30KW*2
6. Akma Dayanımı
235-345Mpa
Vida Cıvataları Sınıf 8.8
7.
Şekillendirme Hızı
15 m/dak
Etkili Genişlik
159 mm