жүктеу
Бөлісу:
facebook бөлісу түймесі
twitter бөлісу түймесі
сызықты ортақ пайдалану түймесі
wechat бөлісу түймесі
linkedin бөлісу түймесі
pinterest бөлісу түймесі
бөлісу түймесін басыңыз
Контейнер үйінің төменгі арқалық орамды қалыптау машинасы YX100-159
Қол жетімділігі:
Саны:
  • YX100-159
  • BMS
Жылдам мәліметтер
Профиль
3_YX100-159底梁板型图-模型.pdf3
Жоқ.               Негізгі параметрлер                  Орамды қалыптау диірменінің параметрлері
1. Материалдың қалыңдығы
2,0-4,0 мм
Станцияларды қалыптастыру
22 қадам
2.
Беру ені
360 мм
Дене жақтауы H450
3. Қолдану материалы
Гальванизацияланған парақ
Бүйір қабырғасының қалыңдығы
25мм
4.
Электрлік стандарт
380V50Hz/3Ph
Білік диаметрі 45# Болат, φ75мм
5.
Декойлер
Опциялар үшін қолмен/гидравликалық
Негізгі қозғалтқыш қуаты
30кВт*2
6. Өнімділік күші
Бұрандалы болттар 8.8-сынып
7.
Қалыптастыру жылдамдығы
15м/мин
Тиімді ені
159 мм